Media MPX (3.2.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
