Media MPX (3.2.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Testing
ug: سىناش

en: Auto play
ug: ئاپتوماتىك قويۇش
