Media MPX (3.2.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Availability
uk: Доступність

en: Testing
uk: Тестування

en: Source field
uk: Поле джерела

en: Available
uk: Доступно

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: Auto play
uk: Автоматичне програвання

en: Upcoming
uk: Невдовзі

en: Video type
uk: Тип відео

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: - Create -
uk: - Створити -
