Media Orange Logic (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: yes
am: አዎ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Page
am: ገጽ

en: Color
am: ቀለም
