Media Orange Logic (1.0.0) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: yes
ar: نعم

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image
ar: الصورة

en: Artist
ar: المؤلف

en: Audio
ar: الصوت

en: hidden
ar: مخفي

en: Text
ar: نص

en: no
ar: لا

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Loop
ar: حلقة

en: Color
ar: اللون

en: Square
ar: ميدان

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Caption
ar: شرح

en: Video
ar: فيديو

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: pixels
ar: بكسلات

en: Filter criteria
ar: معايير الترشيح

en: visible
ar: ظاهر
