Media Orange Logic (1.0.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: yes
bs: da

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: Search results
bs: Rezultati pretrage
