Media Orange Logic (1.0.0) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: yes
cy: ie

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Password
cy: Cyfrinair

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Text
cy: Testun

en: no
cy: na

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Color
cy: Lliw

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
