Media Orange Logic (1.0.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Username
fa: نام کاربری

en: yes
fa: بله

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: گذرواژه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Image
fa: تصویر

en: Artist
fa: هنرمند

en: Audio
fa: صوتی

en: hidden
fa: مخفی

en: Text
fa: متن

en: no
fa: خیر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Color
fa: رنگ

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Caption
fa: عنوان

en: Video
fa: ویدیو

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: pixels
fa: پیکسل

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Filter criteria
fa: معیار فیلتر
