Media Orange Logic (1.0.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: yes
fi: kyllä

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image
fi: Kuva

en: Artist
fi: Artisti

en: hidden
fi: piilotettu

en: Text
fi: Teksti

en: no
fi: ei

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loop
fi: Kierros

en: Color
fi: Väri

en: Square
fi: Neliö

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: pixels
fi: pikseliä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Filter criteria
fi: Suodatinkriteerit

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus

en: Media type
fi: Median tyyppi
