Media Orange Logic (1.0.0) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: yes
gl: si

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Artist
gl: Artista

en: hidden
gl: oculto

en: Text
gl: Texto

en: no
gl: non

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: Color
gl: Cor

en: Square
gl: Cadrado

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Caption
gl: Lenda

en: Video width
gl: Anchura do video

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: pixels
gl: píxeles

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Filter criteria
gl: Criterios de filtrado
