Media Orange Logic (1.0.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ
