Media Orange Logic (1.0.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Username
lt: Nario vardas

en: yes
lt: taip

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: hidden
lt: paslėptas

en: Text
lt: Tekstas

en: no
lt: ne

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Color
lt: Spalva

en: Square
lt: Kvadratas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Caption
lt: Antraštė

en: Video width
lt: Video plotis

en: pixels
lt: pikseliai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Filter criteria
lt: Filtravimo kriterijai

en: Media Type
lt: Medijos tipas

en: Media type
lt: Medijos tipas
