Media Orange Logic (1.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Username
mg: Anarana

en: yes
mg: eny

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -
