Media Orange Logic (1.0.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: yes
oc: òc

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Image
oc: Imatge

en: Artist
oc: Artista

en: Audio
oc: Àudio

en: Text
oc: Tèxte

en: no
oc: non

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: pixels
oc: pixèls

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: Filter criteria
oc: Critèris de filtrage
