Media Orange Logic (1.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Username
sr: Корисничко име

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Text
sr: Текст

en: no
sr: не

en: Color
sr: Боја
