Media Orange Logic (1.0.3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: yes
af: ja

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Color
af: Kleur

en: Search results
af: Soektogresultate
