Media Orange Logic (1.0.3) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: yes
ast: Sí

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Text
ast: Testu

en: no
ast: non

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta
