Media Orange Logic (1.0.3) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Image
bn: ছবি

en: All
bn: সমস্ত

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Color
bn: রং

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা
