Media Orange Logic (1.0.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།
