Media Orange Logic (1.0.3) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: yes
el: ναι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: Artist
el: Καλλιτέχνης

en: hidden
el: κρυφό

en: Text
el: Κείμενο

en: no
el: όχι

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Color
el: Χρώμα

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Video width
el: Πλάτος βίντεο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
