Media Orange Logic (1.0.3) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Username
et: Kasutajanimi

en: yes
et: jah

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Artist
et: Esitaja

en: Audio
et: Heli

en: hidden
et: peidetud

en: Text
et: Tekst

en: no
et: ei

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Color
et: Värv

en: Square
et: Ruut

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Caption
et: Pealkiri

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: pixels
et: pikslit

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Filter criteria
et: Filtri tingimused

en: visible
et: nähtav

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Autoplay: %autoplay
et: Automaatne taasesitus: %autoplay

en: Loop: %loop
et: Silmus: %loop

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid

en: Playback controls: %controls
et: Taasesituse juhtelemendid: %controls
