Media Orange Logic (1.0.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Username
fil: Bansag

en: yes
fil: oo

en: Search
fil: Hanapin

en: Password
fil: Hudyat

en: - None -
fil: - Wala -

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina
