Media Orange Logic (1.0.3) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: yes
gu: હા

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Artist
gu: કલાકાર

en: Text
gu: લખાણ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Color
gu: રંગ

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો
