Media Orange Logic (1.0.3) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: yes
ht: Wi

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: no
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
