Media Orange Logic (1.0.3) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: Username
is: Notendanafn

en: yes
is: já

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Image
is: Mynd

en: Artist
is: Listamaður

en: Audio
is: Hljóð

en: hidden
is: falið

en: Text
is: Texti

en: no
is: nei

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Color
is: Litur

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
