Media Orange Logic (1.0.3) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: yes
jv: ya

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Image
jv: Gambar

en: Text
jv: Teks

en: no
jv: ora

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Color
jv: Kelir

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: pixels
jv: piksel
