Media Orange Logic (1.0.3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: yes
kk: Иә

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Color
kk: Түс

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері
