Media Orange Logic (1.0.3) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Artist
kn: ಕಲಾಕಾರ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Max height
kn: ಸಲಹೆ
