Media Orange Logic (1.0.3) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: yes
lv: jā

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: hidden
lv: slēpts

en: Text
lv: Teksts

en: no
lv: nē

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: Color
lv: Krāsa

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Caption
lv: Paraksts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: pixels
lv: pikseļi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Filter criteria
lv: Filtrēšanas kritēriji
