Media Orange Logic (1.0.3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: yes
ml: അതെ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Artist
ml: കലാകാരന്‍

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Color
ml: നിറം
