Media Orange Logic (1.0.3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: yes
mn: тийм

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: hidden
mn: далд

en: Text
mn: Текст

en: no
mn: үгүй

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Color
mn: Өнгө
