Media Orange Logic (1.0.3) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: yes
ne: हो

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Text
ne: अक्षर

en: no
ne: हैन

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Color
ne: रंग

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू
