Media Orange Logic (1.0.3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Username
nn: Brukarnamn

en: yes
nn: ja

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: no
nn: nei

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Color
nn: Farge

en: Default language
nn: Standard språk

en: Search results
nn: Søkeresultat
