Media Orange Logic (1.0.3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
