Media Orange Logic (1.0.3) - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: yes
pl: tak

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Artist
pl: Artysta

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: Text
pl: Tekst

en: no
pl: nie

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Loop
pl: Pętla

en: Color
pl: Kolor

en: Square
pl: Kwadrat

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Caption
pl: Podpis

en: Video
pl: Wideo

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Max Height
pl: Maks. wysokość

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: pixels
pl: piksele

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Filter criteria
pl: Filtry

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: visible
pl: widoczny

en: Select files
pl: Wybierz pliki

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Autoplay: %autoplay
pl: Autoodtwarzanie: %autoplay

en: Loop: %loop
pl: Pętla: %loop

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Size: %width x %height pixels
pl: Rozmiar: %width x %height pikseli

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem

en: Video file display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pliku Video

en: Playback controls: %controls
pl: Elementy sterowania odtwarzaniem: %controls
