Media Orange Logic (1.0.3) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Username
sk: Používateľské meno

en: yes
sk: áno

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Artist
sk: Umelec

en: hidden
sk: skryté

en: no
sk: nie

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Color
sk: Farba

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Caption
sk: Popis

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: pixels
sk: pixelov

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Filter criteria
sk: Filtrovať podľa

en: visible
sk: zobrazené
