Media Orange Logic (1.0.3) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: yes
th: ตกลง

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: hidden
th: ซ่อน

en: Text
th: ข้อความ

en: no
th: ไม่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Color
th: สี

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Video
th: วีดีโอ

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: pixels
th: พิกเซล

en: Filter criteria
th: คัดกรองตามเงื่อนไข
