Media Orange Logic (1.0.3) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: no
ug: ياق

en: All
ug: ھەممە

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Color
ug: رەڭ

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Caption
ug: تېما
