Media Orange Logic (1.0.4) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: yes
az: bəli

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Artist
az: Rəssam

en: hidden
az: gizli

en: Text
az: Mətn

en: no
az: yox

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Loop
az: Döngə

en: Color
az: Rəng

en: Square
az: Kvadrat

en: Default language
az: Defolt dil

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Caption
az: Başlıq

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: pixels
az: piksellər

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Filter criteria
az: Filtr meyarları
