Media Orange Logic (1.0.4) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: yes
hi: हां

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Image
hi: चित्र

en: Artist
hi: कलाकार

en: Audio
hi: आवाज

en: hidden
hi: छिपा हुआ

en: Text
hi: लेख

en: no
hi: नहीं

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Color
hi: रंग

en: Square
hi: वर्ग

en: Default language
hi: स्वतः भाषा

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Video
hi: वीडियो

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ
