Media Orange Logic (1.0.4) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: yes
hy: այո

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ

en: no
hy: ոչ

en: Page
hy: Էջ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Color
hy: Գույն

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: pixels
hy: փիքսել
