Media Orange Logic (1.0.4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: yes
mr: हो

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Artist
mr: कलाकार

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Text
mr: अक्षर

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Color
mr: रंग

en: Search results
mr: शोध परिणाम
