Media Orange Logic (1.0.4) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: yes
bo: ཡིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: no
bo: མིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: Filter criteria
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་ཚད་གཞི
