Media Orange Logic (1.0.4) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: yes
cs: ano

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Artist
cs: Umělec

en: hidden
cs: skryto

en: no
cs: ne

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Color
cs: Barvy

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Caption
cs: Popisek

en: Video width
cs: Šířka videa

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: pixels
cs: pixelů

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Filter criteria
cs: Kritéria pro filtrování

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Max height
cs: Maximální výška
