Media Orange Logic (1.0.4) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: hidden
eo: kaŝita

en: Text
eo: Teksto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Color
eo: Koloro

en: Search results
eo: Serĉrezultoj
