Media Orange Logic (1.0.4) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: yes
eu: bai

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Artist
eu: Artista

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: Text
eu: Testua

en: no
eu: ez

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
