Media Orange Logic (1.0.4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -
