Media Orange Logic (1.0.4) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Username
hu: Felhasználónév

en: yes
hu: igen

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Artist
hu: Alkotó

en: Audio
hu: Hanganyag

en: hidden
hu: rejtett

en: Text
hu: Szöveg

en: no
hu: nem

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Color
hu: Szín

en: Square
hu: Négyzet

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Search results
hu: Találatok

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Video
hu: Videó

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Video width
hu: Videó szélessége

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: pixels
hu: képpont

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Filter criteria
hu: Szűrési feltétel

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: visible
hu: látható

en: Select files
hu: Fájlok kiválasztása

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Autoplay: %autoplay
hu: Automatikus lejátszás: %autoplay

en: Loop: %loop
hu: Ismétlés: %loop

en: Muted: %muted
hu: Némított: %muted

en: Muted
hu: Némított

en: Size: %width x %height pixels
hu: Méret: %width x %height pixel

en: Show playback controls
hu: Lejátszás vezérlők megjelenítése

en: Video file display format settings
hu: Videofájl megjelenítési formátum beállításai

en: Playback controls: %controls
hu: Lejátszás vezérlők: %controls
