Media Orange Logic (1.0.4) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: yes
ka: დიახ

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Artist
ka: არტისტი

en: hidden
ka: დამალული

en: Text
ka: ტექსტი

en: no
ka: არა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Color
ka: ფერი

en: Default language
ka: საწყისი ენა
