Media Orange Logic (1.0.4) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: no
km: ទេ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Color
km: ពណ៌

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: pixels
km: ភីកសែល
